Vítám všechny švadlenky na tomto blogu.

Tento blog je o šití, látkách, doplňcích apod. Přidejte se ke mě.neděle 30. října 2011

Výstava Kreativ Welt Wiesbaden 2011

Konec týdne 27.10. - 30.11. 2011 byl ve znamení již 17. ročníku veletrhu "Kreativ Welt", tzv. Mekka pro ty, kteří tvoří, vyrábí panenky, medvědy, šijí, pletou, zabývají se scrapbookem, razítkují, korálkují,  malují nebo vytváří různé dekorace. V letošním ročníku se účastnílo 150 vystavovalelů nejen z Německa.
Pro nás co šijeme byly nejdůležitější sekce, kde se prodávaly látky, vše k šití a patchworku, předváděly se stroje různých značek od šicích až po vyšívací. Včera jsem zrovna počítala, kolikrát jsem na tomto veletrhu byla a vyšlo mi číslo 8. Haly znám už dokonale a chodím po paměti. Strávím vždy se zájezdem podobně "praštěných" ženských krásný den od 10.00 do 18.00 hodin, kdy je výstava otevřena. V Německu se tyto veletrhy konají skoro každý měsíc v jiném měste. Tento ve Wiesbadenu je již orientován na nadcházející Vánoce. Bohužel u nás zatím v takovém měřítku kromě PPM a výstavy v Dubčí nic takového není.
Fotografování na této akci je v celku obtížné na velmi mnoho exponátech je přímo zákaz nebo Vás upozorní, že toto opravdu nefotit. Tady je pro Vás malá ochutnávka co se dá na výstavě shlédnout a nakoupit.

Něco pro ty co vyšívají.


Obchůdky s látkami


A nějaké taškyDřevěná razítka pro modrotisk


Tvoření panenek a medvídkůA další vyšívání
Zde jsou moje úlovky:Výlet do byl trochu náročný na celodenní chození, ale krásný. Už se teď těším na jednu z dalších výstav konající se na jaře v Dortmundu. Krásný víkend přeje
Alakala

3 komentáře:

  1. Pěkné fotky... koukám, že výlet se vydařil a máš pěkné úlovky, tak se těším, co z nich vymyslíš ;)

    OdpovědětVymazat
  2. Danku, děkuji, už se také těším na šití, jsem tam vždy jak v Jiříkově vidění :-)))))

    OdpovědětVymazat